Jdi na obsah Jdi na menu

 Aktuální soupiska    Aktuální tabulka a rozpis zápasů   Návštěvní kniha

výsledky soutěží : 2008/9, 2007/8

3.místo v Přeboru Prahy 2008/9

Obrazek

 

 

Obrazek

Naše družstvo žen "A" hraje hraje dlouhá léta nejvyšší pražskou soutěž. Letos, přestože jejich vystoupení v soutěžích bylo zkomplikováno hned několika novými přírůstky do rodin, se jim podařilo umístit se na bedně a vybojovaly celkově třetí místo. Dokonce dostaly možnost bojovat o postup do 2.ligy avšak vzhledem k finanční a taky časové náročnosti se této šance vzdaly. 

Družstvo pospolu jen s malými změnami hraje řadu let a jejich vzájemná souhra a pohoda je na hřišti i mimo něj poznat na první pohled.     

 

 

  

webové stránky soupeřů

 PVK Olymp Praha

TJ Střížkov

TJ Sokol Kobylisy

TJ ČZU Praha

statistiky a tabulky

úspěšnost týmu v mistrovských zápasech od roku 2000

 

z historie ...

foto týmu ženy A z roku 1992

Obrazek

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ženy A - nezařazené

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pratonda - Je dobojováno!!!

3. 4. 2008 11:17

Včera se odehrály poslední zápasy Mistrovství Prahy žen 2007/08. Náš tým nakonec prohrou 2:3 se Střížkovem ztratil naději na umístění na druhé příčce a je z toho nakonec 4 místo. I tak však holkám moc gratuluji za předvedený výkon v celé soutěži.

1. místo: VŠTJ stavební fakulta Praha A
2. místo: TJ ČZU Praha A
3. místo: PVK Olymp Praha B