Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tastyandinteresting.be - coloration cheveux gris metal tastyandinteresting.be

11. 6. 2020 1:01


Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I am going through difficulties with your RSS. I don't know the reason why I cannot join it. Is there anybody having similar RSS problems? Anyone that knows the answer will you kindly respond? Thanx!! tastyandinteresting.be/beauty/50-tals-klocka.php coloration cheveux gris metal

tastyandinteresting.be - tacopaj med chips tastyandinteresting.be

9. 6. 2020 12:19


I got this web page from my buddy who informed me on the topic of this site and now this time I am browsing this website and reading very informative posts here. tastyandinteresting.be/decorations/shopping-odense-denmark.php tacopaj med chips

tastyandinteresting.be - bältesstol isofix eller inte tastyandinteresting.be

7. 6. 2020 1:31


What's up mates, its fantastic paragraph concerning educationand entirely defined, keep it up all the time. tastyandinteresting.be/decorations/1-dl-mandelmjoel-kcal.php bältesstol isofix eller inte

tastyandinteresting.be - green market malmö tastyandinteresting.be

5. 6. 2020 2:34


I like the helpful info you provide on your articles. I will bookmark your blog and check once more right here regularly. I am somewhat certain I will learn many new stuff proper right here! Best of luck for the following! tastyandinteresting.be/decorations/botkyrka-kommun-felanmaelan.php green market malmö

aresgrb.se - transformation physique femme sport aresgrb.se

4. 6. 2020 16:20


My spouse and I stumbled over here by a different web page and thought I may as well check things out. I like what I see so now i'm following you. Look forward to going over your web page repeatedly. loawr.aresgrb.se/sport/transformation-physique-femme-sport.php transformation physique femme sport

Effemssam - Which your favorite music genres?

2. 6. 2020 16:27

I love MOJOHEADZ. https://mojoheadzrecords.blogspot.com/ Ever since MojoHeadz catapulted its way onto dancefloors around the world, Mojoheadz has been evolving and expanding at a rate that’s been a joy to watch.

tastyandinteresting.be - cuisine sante minceur tastyandinteresting.be

1. 6. 2020 13:00


Hi, just wanted to mention, I enjoyed this post. It was helpful. Keep on posting! tastyandinteresting.be/decorations/tillagning-av-rostbiff.php cuisine sante minceur

tastyandinteresting.be - kakor med dumle tastyandinteresting.be

28. 5. 2020 19:21


Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles? I mean, what you say is important and all. But just imagine if you added some great images or video clips to give your posts more, "pop"! Your content is excellent but with images and video clips, this website could certainly be one of the most beneficial in its niche. Good blog! tastyandinteresting.be/decorations/tallink-silja-rabattkod-2018.php kakor med dumle

aresgrb.se - antiperspirant bast i test aresgrb.se

28. 5. 2020 7:48


Hey there are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need any html coding knowledge to make your own blog? Any help would be greatly appreciated! flucd.aresgrb.se/useful-tips/antiperspirant-baest-i-test.php antiperspirant bast i test

tastyandinteresting.be - Г¤r Г¶roninflammation smittsamt tastyandinteresting.be

27. 5. 2020 15:19


Article writing is also a excitement, if you be acquainted with then you can write if not it is complicated to write. tastyandinteresting.be/relaxation/laser-foer-alla.php Г¤r Г¶roninflammation smittsamt

aresgrb.se - bygga farstu kostnad aresgrb.se

27. 5. 2020 6:47


Wow! After all I got a weblog from where I be capable of genuinely get useful data concerning my study and knowledge. kenki.aresgrb.se/for-women/bygga-farstu-kostnad.php bygga farstu kostnad

aresgrb.se - aresgrb.se

26. 5. 2020 4:25


After going over a number of the blog posts on your website, I seriously like your way of writing a blog. I saved as a favorite it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please visit my web site too and tell me how you feel.

goodprizwomen.com - enkel halsosam middag goodprizwomen.com

25. 5. 2020 0:59


Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you helped me. sispir.goodprizwomen.com/travels/enkel-haelsosam-middag.php enkel halsosam middag

aresgrb.se - aresgrb.se

24. 5. 2020 15:47


Amazing blog! Do you have any recommendations for aspiring writers? I'm hoping to start my own site soon but I'm a little lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm completely overwhelmed .. Any ideas? Kudos!

goodprizwomen.com - kan vorter smitte goodprizwomen.com

23. 5. 2020 12:35


You can certainly see your skills within the article you write. The sector hopes for even more passionate writers such as you who aren't afraid to say how they believe. At all times go after your heart. moco.goodprizwomen.com/news/kan-vorter-smitte.php kan vorter smitte

goodprizwomen.com - vaxa benen hemma tips goodprizwomen.com

22. 5. 2020 16:54


I'm really enjoying the design and layout of your website. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Great work! nthear.goodprizwomen.com/advice-girlfriends/vaxa-benen-hemma-tips.php vaxa benen hemma tips

uradwoun.co - duschkram med olja uradwoun.co

21. 5. 2020 18:40


You can definitely see your expertise within the article you write. The sector hopes for more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe. All the time follow your heart. dempri.uradwoun.co/beautiful-things/duschkraem-med-olja.php duschkram med olja

uradwoun.co - pasar under ogonen njurar uradwoun.co

19. 5. 2020 16:50


Amazing blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I'm hoping to start my own site soon but I'm a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many choices out there that I'm totally overwhelmed .. Any tips? Kudos! inec.uradwoun.co/delicious-dishes/psar-under-oegonen-njurar.php pasar under ogonen njurar

uradwoun.co - liten bil automat uradwoun.co

19. 5. 2020 6:05


Good post. I am experiencing some of these issues as well.. frunpi.uradwoun.co/beauty/liten-bil-automat.php liten bil automat

uradwoun.co - manga for voksne uradwoun.co

18. 5. 2020 21:00


It's not my first time to pay a visit this site, i am visiting this site dailly and get pleasant information from here every day. promox.uradwoun.co/music/manga-for-voksne.php manga for voksne