Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

uradwoun.co - ont i njurarna efter maltid uradwoun.co

18. 5. 2020 12:19


Thank you for any other excellent article. The place else may anyone get that type of info in such an ideal way of writing? I've a presentation next week, and I am at the search for such information. ralo.uradwoun.co/useful-tips/ont-i-njurarna-efter-mltid.php ont i njurarna efter maltid

XEvilChirm537 - XRumer 16.0 + XEvil 4.0 can break ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3

16. 5. 2020 12:44

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 12000 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil Net

aretenb.se - kokosolie antibakteriel aretenb.se

15. 5. 2020 20:14


Good replies in return of this issue with real arguments and explaining everything regarding that. pong.aretenb.se/travels/kokosolie-antibakteriel.php kokosolie antibakteriel

aresgrb.se - populara tapeter 2016 aresgrb.se

15. 5. 2020 15:35


Hi there, I discovered your website by means of Google whilst looking for a related subject, your website got here up, it seems good. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply was aware of your weblog thru Google, and found that it's really informative. I'm gonna be careful for brussels. I will be grateful if you happen to proceed this in future. Lots of people might be benefited out of your writing. Cheers! athan.aresgrb.se/beautiful-things/populaera-tapeter-2016.php populara tapeter 2016

tastyandinteresting.be - zomerkleding dames goedkoop tastyandinteresting.be

14. 5. 2020 11:30


Peculiar article, totally what I needed. tastyandinteresting.be/decorations/trombocyter-lgt-vaerde.php zomerkleding dames goedkoop

aretenb.se - blommiga byxor dam aretenb.se

11. 5. 2020 7:49


We stumbled over here coming from a different page and thought I might as well check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to looking at your web page repeatedly. fund.aretenb.se/for-women/blommiga-byxor-dam.php blommiga byxor dam

aretenb.se - euro kroner kurs aretenb.se

10. 5. 2020 19:44


Just desire to say your article is as amazing. The clarity on your post is simply great and i could assume you're knowledgeable in this subject. Well with your permission let me to take hold of your RSS feed to stay up to date with impending post. Thanks one million and please keep up the gratifying work. insi.aretenb.se/delicious-dishes/euro-kroner-kurs.php euro kroner kurs

tastyandinteresting.be - ica fältöversten erbjudanden tastyandinteresting.be

10. 5. 2020 16:08


Valuable info. Fortunate me I discovered your web site accidentally, and I'm stunned why this twist of fate did not took place in advance! I bookmarked it. tastyandinteresting.be/beautiful-things/ta-bort-microsoft-konto.php ica fältöversten erbjudanden

aresgrb.se - grosse chute de cheveux causes aresgrb.se

10. 5. 2020 5:37


I absolutely love your blog and find the majority of your post's to be just what I'm looking for. Would you offer guest writers to write content in your case? I wouldn't mind creating a post or elaborating on a few of the subjects you write related to here. Again, awesome weblog! sculco.aresgrb.se/trends/grosse-chute-de-cheveux-causes.php grosse chute de cheveux causes

tastyandinteresting.be - köpa bostad södermalm tastyandinteresting.be

9. 5. 2020 21:53


Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I'll be sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I'll definitely comeback. tastyandinteresting.be/for-men/hur-blir-man-av-med-fotvrtor.php köpa bostad södermalm

aretenb.se - positie galajurk aretenb.se

9. 5. 2020 19:30


This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I've found something that helped me. Thanks a lot! tani.aretenb.se/advice-girlfriends/positie-galajurk.php positie galajurk

aretenb.se - stormfist eso aretenb.se

9. 5. 2020 7:27


It's very easy to find out any topic on web as compared to books, as I found this paragraph at this site. insi.aretenb.se/beautiful-things/stormfist-eso.php stormfist eso

tastyandinteresting.be - värk i blygdbenet gravid tastyandinteresting.be

9. 5. 2020 3:25


I all the time used to read article in news papers but now as I am a user of internet so from now I am using net for articles, thanks to web. tastyandinteresting.be/decorations/troett-av-magnesium.php värk i blygdbenet gravid

tastyandinteresting.be - elite grand hotell norrköping tastyandinteresting.be

8. 5. 2020 8:21


Everyone loves it when people get together and share thoughts. Great site, continue the good work! tastyandinteresting.be/beauty/ica-kvantum-oestersund-oeppettider.php elite grand hotell norrköping

aresgrb.se - modal tyg egenskaper aresgrb.se

8. 5. 2020 4:07


I like the helpful information you provide in your articles. I'll bookmark your blog and check again here frequently. I am quite certain I will learn many new stuff right here! Good luck for the next! sculco.aresgrb.se/travels/modal-tyg-egenskaper.php modal tyg egenskaper

tastyandinteresting.be - fina fötter hallstahammar tastyandinteresting.be

7. 5. 2020 6:34


Wow, wonderful weblog format! How lengthy have you been running a blog for? you made running a blog glance easy. The whole glance of your website is wonderful, as smartly as the content material!
tastyandinteresting.be/travels/fina-foetter-hallstahammar.php fina fötter hallstahammar

tastyandinteresting.be - begravning hur gГҐr det till tastyandinteresting.be

6. 5. 2020 21:47


Good post. I learn something new and challenging on websites I stumbleupon everyday. It's always interesting to read through articles from other writers and use something from other web sites. tastyandinteresting.be/beautiful-things/begravning-hur-gr-det-till.php begravning hur gГҐr det till

tastyandinteresting.be - produit minceur bio efficace tastyandinteresting.be

6. 5. 2020 13:18


It's going to be finish of mine day, except before finish I am reading this enormous piece of writing to improve my know-how. tastyandinteresting.be/useful-tips/produit-minceur-bio-efficace.php produit minceur bio efficace

aresgrb.se - harry potter penalhus aresgrb.se

6. 5. 2020 10:55


Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help others like you aided me. pucfe.aresgrb.se/for-men/harry-potter-penalhus.php harry potter penalhus

aretenb.se - intimbarbering m?nd maskine aretenb.se

6. 5. 2020 9:48


Have you ever considered creating an ebook or guest authoring on other websites? I have a blog based on the same ideas you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my subscribers would enjoy your work. If you're even remotely interested, feel free to shoot me an email. talpn.aretenb.se/delicious-dishes/intimbarbering-mnd-maskine.php intimbarbering m?nd maskine