Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tastyandinteresting.be - blГҐ vit randig kjol tastyandinteresting.be

5. 5. 2020 19:42


Good info. Lucky me I found your site by chance (stumbleupon). I've saved it for later! tastyandinteresting.be/beautiful-things/bl-vit-randig-kjol.php blГҐ vit randig kjol

aretenb.se - mini a ture pyjamas aretenb.se

5. 5. 2020 12:01


Wonderful web site. A lot of useful info here. I am sending it to some pals ans also sharing in delicious. And obviously, thank you to your effort! riero.aretenb.se/relaxation/mini-a-ture-pyjamas.php mini a ture pyjamas

tastyandinteresting.be - harry potter och hemligheternas kammare pdf tastyandinteresting.be

5. 5. 2020 11:15


Very good site you have here but I was curious about if you knew of any message boards that cover the same topics talked about here? I'd really like to be a part of online community where I can get responses from other knowledgeable individuals that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Bless you! tastyandinteresting.be/for-men/harry-potter-och-hemligheternas-kammare-pdf.php harry potter och hemligheternas kammare pdf

tastyandinteresting.be - active care vitaminer tastyandinteresting.be

4. 5. 2020 17:24


Magnificent beat ! I would like to apprentice while you amend your web site, how could i subscribe for a blog site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea tastyandinteresting.be/beautiful-things/active-care-vitaminer.php active care vitaminer

tastyandinteresting.be - kolla bindningstid telia tastyandinteresting.be

3. 5. 2020 15:01


That is really interesting, You're a very professional blogger. I've joined your feed and look forward to seeking extra of your great post. Additionally, I have shared your website in my social networks tastyandinteresting.be/for-men/kolla-bindningstid-telia.php kolla bindningstid telia

tastyandinteresting.be - kemiska Г¤mnen tabell tastyandinteresting.be

3. 5. 2020 5:45


Thanks for your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you are a great author. I will be sure to bookmark your blog and will often come back at some point. I want to encourage yourself to continue your great job, have a nice weekend! tastyandinteresting.be/useful-tips/kemiska-aemnen-tabell.php kemiska Г¤mnen tabell

tastyandinteresting.be - ta bort fläckar på madrass med bakpulver tastyandinteresting.be

2. 5. 2020 13:56


I've been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog posts on this kind of house . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web site. Studying this info So i'm satisfied to show that I have an incredibly good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I such a lot indisputably will make sure to do not forget this site and provides it a glance regularly. tastyandinteresting.be/relaxation/ta-bort-flaeckar-p-madrass-med-bakpulver.php ta bort fläckar på madrass med bakpulver

tastyandinteresting.be - hur mycket koffein i grönt te tastyandinteresting.be

2. 5. 2020 5:13


I'm impressed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that's both equally educative and engaging, and without a doubt, you have hit the nail on the head. The problem is something which too few folks are speaking intelligently about. I am very happy that I came across this during my hunt for something relating to this. tastyandinteresting.be/relaxation/hur-mycket-koffein-i-groent-te.php hur mycket koffein i grönt te

aresgrb.se - hogt jarnvarde i blodet aresgrb.se

1. 5. 2020 22:25


I think this is among the most vital info for me. And i'm glad reading your article. But wanna remark on some general things, The site style is perfect, the articles is really excellent : D. Good job, cheers anfor.aresgrb.se/trends/hoegt-jaernvaerde-i-blodet.php hogt jarnvarde i blodet

aretenb.se - hvilken tegneserie kom forst pa markedet aretenb.se

1. 5. 2020 20:31


Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed! Very useful info specially the ultimate section :) I care for such information much. I was seeking this particular info for a very lengthy time. Thank you and best of luck. etde.aretenb.se/useful-tips/hvilken-tegneserie-kom-frst-p-markedet.php hvilken tegneserie kom forst pa markedet

tastyandinteresting.be - loreal casting creme gloss sunny honey tastyandinteresting.be

1. 5. 2020 3:10


Wow, that's what I was seeking for, what a stuff! present here at this blog, thanks admin of this web page. tastyandinteresting.be/beautiful-things/loreal-casting-creme-gloss-sunny-honey.php loreal casting creme gloss sunny honey

aretenb.se - kliar i ogonen pa kvallen aretenb.se

1. 5. 2020 2:35


With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement? My site has a lot of exclusive content I've either authored myself or outsourced but it seems a lot of it is popping it up all over the internet without my permission. Do you know any methods to help stop content from being stolen? I'd definitely appreciate it. bita.aretenb.se/useful-tips/kliar-i-oegonen-p-kvaellen.php kliar i ogonen pa kvallen

aretenb.se - normann copenhagen spisebord aretenb.se

30. 4. 2020 20:32


Greetings! Very useful advice in this particular post! It's the little changes that produce the biggest changes. Thanks a lot for sharing! haude.aretenb.se/useful-tips/normann-copenhagen-spisebord.php normann copenhagen spisebord

tastyandinteresting.be - skor med taxklack tastyandinteresting.be

30. 4. 2020 18:26


Good day! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok. I'm definitely enjoying your blog and look forward to new updates. tastyandinteresting.be/for-men/skor-med-taxklack.php skor med taxklack

aretenb.se - spray gratt har aretenb.se

30. 4. 2020 14:40


Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article and the rest of the website is very good. oombu.aretenb.se/useful-tips/spray-grtt-hr.php spray gratt har

tastyandinteresting.be - grand hotel helsingborg spa tastyandinteresting.be

30. 4. 2020 10:00


My relatives always say that I am killing my time here at web, but I know I am getting familiarity all the time by reading such pleasant posts. tastyandinteresting.be/for-men/grand-hotel-helsingborg-spa.php grand hotel helsingborg spa

aretenb.se - sk?rer i sig selv aretenb.se

30. 4. 2020 7:13


Great article. etde.aretenb.se/for-men/skrer-i-sig-selv.php sk?rer i sig selv

tastyandinteresting.be - billig nagelförlängning södertälje tastyandinteresting.be

30. 4. 2020 1:13


Everyone loves it when people come together and share ideas. Great website, stick with it! tastyandinteresting.be/beauty/billig-nagelfoerlaengning-soedertaelje.php billig nagelförlängning södertälje

aretenb.se - hur far man spermier aretenb.se

29. 4. 2020 21:59


Thank you, I've just been looking for information about this subject for ages and yours is the greatest I've came upon till now. However, what about the bottom line? Are you sure about the supply? ovco.aretenb.se/decorations/hur-fr-man-spermier.php hur far man spermier

aretenb.se - comment traiter la teigne du chat aretenb.se

29. 4. 2020 11:46


I think everything published made a bunch of sense. However, think on this, what if you added a little content? I ain't saying your content isn't solid., however what if you added a post title that grabbed folk's attention? I mean is a little vanilla. You could glance at Yahoo's front page and note how they write news titles to grab people to click. You might add a related video or a pic or two to get readers interested about what you've got to say. In my opinion, it would make your posts a little bit more interesting. ovco.aretenb.se/decorations/comment-traiter-la-teigne-du-chat.php comment traiter la teigne du chat