Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

infoforwomen.be - kola jennys matblogg infoforwomen.be

18. 9. 2020 21:53


There's definately a lot to know about this topic. I love all the points you've made. counl.infoforwomen.be/map25.php kola jennys matblogg

infoforwomen.be - hitta avloppsrör i marken infoforwomen.be

18. 9. 2020 20:32


whoah this weblog is great i like studying your articles. Keep up the great work! You realize, many individuals are searching round for this information, you could aid them greatly. orof.infoforwomen.be/map6.php hitta avloppsrör i marken

infoforwomen.be - naglar gallerian stockholm infoforwomen.be

18. 9. 2020 19:12


I think the admin of this web site is in fact working hard in support of his web site, as here every information is quality based material. match.infoforwomen.be/map22.php naglar gallerian stockholm

infoforwomen.nl - ernst kirchsteiger inspiration infoforwomen.nl

18. 9. 2020 18:54


Hello there, You've done a fantastic job. I'll certainly digg it and personally suggest to my friends. I am confident they'll be benefited from this website. hardl.infoforwomen.nl/map4.php ernst kirchsteiger inspiration

infoforwomen.be - stora träd inomhus infoforwomen.be

18. 9. 2020 17:51


It is appropriate time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have learn this put up and if I may just I want to counsel you some attention-grabbing things or suggestions. Perhaps you could write next articles regarding this article. I want to learn even more things approximately it! texri.infoforwomen.be/map20.php stora träd inomhus

infoforwomen.be - timberland butik stockholm infoforwomen.be

18. 9. 2020 15:07


Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up and the rest of the site is really good. berb.infoforwomen.be/map4.php timberland butik stockholm

infoforwomen.be - la roche posay face wash infoforwomen.be

18. 9. 2020 13:49


Undeniably believe that which you said. Your favorite reason seemed to be on the web the simplest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people think about worries that they just don't know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side-effects , people could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks orat.infoforwomen.be/map12.php la roche posay face wash

infoforwomen.nl - tryck i Г¶rat infoforwomen.nl

18. 9. 2020 12:52


I am sure this post has touched all the internet users, its really really good paragraph on building up new web site. infic.infoforwomen.nl/map15.php tryck i Г¶rat

infoforwomen.be - i say ibs bra infoforwomen.be

18. 9. 2020 12:28


This is my first time visit at here and i am genuinely pleassant to read all at single place. taris.infoforwomen.be/map9.php i say ibs bra

infoforwomen.be - hur gammal Г¤r jocke och jonna infoforwomen.be

18. 9. 2020 11:10


Greetings I am so delighted I found your blog page, I really found you by mistake, while I was searching on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks for a marvelous post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don't have time to read it all at the moment but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the excellent job. orat.infoforwomen.be/map27.php hur gammal Г¤r jocke och jonna

infoforwomen.be - inflammerad talgkörtel på ryggen infoforwomen.be

18. 9. 2020 9:51


I love it when individuals come together and share thoughts. Great site, stick with it! voldi.infoforwomen.be/map17.php inflammerad talgkörtel på ryggen

infoforwomen.be - quinoa bra för viktminskning infoforwomen.be

18. 9. 2020 8:33


I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly very often inside case you shield this increase. ciege.infoforwomen.be/map9.php quinoa bra för viktminskning

infoforwomen.nl - exuviance göteborg avenyn infoforwomen.nl

18. 9. 2020 6:50


Fantastic items from you, man. I've have in mind your stuff prior to and you're just too fantastic. I really like what you've received right here, really like what you're stating and the best way wherein you assert it. You're making it entertaining and you still care for to keep it smart. I cant wait to read much more from you. That is really a wonderful website. handm.infoforwomen.nl/map4.php exuviance göteborg avenyn

infoforwomen.be - smooth glowing skin infoforwomen.be

18. 9. 2020 5:53


Amazing issues here. I am very happy to peer your post. Thanks a lot and I'm taking a look ahead to touch you. Will you kindly drop me a mail? conts.infoforwomen.be/map8.php smooth glowing skin

infoforwomen.be - ica maxi kampanjblad infoforwomen.be

18. 9. 2020 4:37


each time i used to read smaller articles or reviews that also clear their motive, and that is also happening with this piece of writing which I am reading at this place. lyoho.infoforwomen.be/map16.php ica maxi kampanjblad

infoforwomen.be - kalorisnГҐlt godis recept infoforwomen.be

18. 9. 2020 3:19


I couldn't resist commenting. Exceptionally well written! orof.infoforwomen.be/map3.php kalorisnГҐlt godis recept

infoforwomen.be - ida sjöstedt shady dress infoforwomen.be

18. 9. 2020 2:10


I visit daily a few blogs and blogs to read posts, but this website gives quality based writing. ipma.infoforwomen.be/map1.php ida sjöstedt shady dress

infoforwomen.nl - ralph lauren sommarjacka infoforwomen.nl

18. 9. 2020 1:11


Superb, what a blog it is! This blog presents valuable data to us, keep it up. theor.infoforwomen.nl/map26.php ralph lauren sommarjacka

infoforwomen.be - efva attling södermalm infoforwomen.be

18. 9. 2020 0:54


Great information. Lucky me I came across your blog by accident (stumbleupon). I've saved it for later! misli.infoforwomen.be/map1.php efva attling södermalm

infoforwomen.be - les varices traitement naturel infoforwomen.be

17. 9. 2020 23:39


Having read this I thought it was really enlightening. I appreciate you taking the time and effort to put this article together. I once again find myself personally spending a significant amount of time both reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile! flywh.infoforwomen.be/map4.php les varices traitement naturel