Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

infoforwomen.be - 36d bh storlek infoforwomen.be

16. 9. 2020 22:25


Nice answer back in return of this query with real arguments and explaining all regarding that. berb.infoforwomen.be/map15.php 36d bh storlek

infoforwomen.nl - new nordic collagen filler infoforwomen.nl

16. 9. 2020 21:16


Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit, but instead of that, this is magnificent blog. A great read. I will certainly be back. reoma.infoforwomen.nl/map7.php new nordic collagen filler

infoforwomen.be - röda och trötta ögon infoforwomen.be

16. 9. 2020 21:11


Greetings! I've been following your blog for a while now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Humble Texas! Just wanted to tell you keep up the great work! tefur.infoforwomen.be/map6.php röda och trötta ögon

infoforwomen.be - sminka sig snyggt infoforwomen.be

16. 9. 2020 19:57


Aw, this was an incredibly nice post. Finding the time and actual effort to make a top notch article… but what can I say… I put things off a lot and never seem to get nearly anything done. plumes.infoforwomen.be/map7.php sminka sig snyggt

infoforwomen.be - vitamine b12 deficientie infoforwomen.be

16. 9. 2020 18:44


Hey! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a outstanding job! prinr.infoforwomen.be/map4.php vitamine b12 deficientie

infoforwomen.be - vietnamesisk mat stockholm infoforwomen.be

16. 9. 2020 17:28


Great blog you have got here.. It's hard to find excellent writing like yours these days. I seriously appreciate individuals like you! Take care!! atsei.infoforwomen.be/map29.php vietnamesisk mat stockholm

infoforwomen.be - homemade anti aging face cream infoforwomen.be

16. 9. 2020 16:04


Hi, i feel that i noticed you visited my website so i got here to return the want?.I am trying to find things to enhance my website!I suppose its good enough to use some of your ideas!! conts.infoforwomen.be/map1.php homemade anti aging face cream

infoforwomen.nl - köpa selsun schampo infoforwomen.nl

16. 9. 2020 15:39


It's difficult to find experienced people on this subject, but you sound like you know what you're talking about! Thanks amat.infoforwomen.nl/map3.php köpa selsun schampo

infoforwomen.be - edblad muro ring infoforwomen.be

16. 9. 2020 14:43


Hello to all, because I am really keen of reading this webpage's post to be updated daily. It carries good data. beaut.infoforwomen.be/map24.php edblad muro ring

infoforwomen.be - vilken slips pГҐ begravning infoforwomen.be

16. 9. 2020 13:29


Appreciate this post. Will try it out. carme.infoforwomen.be/map2.php vilken slips pГҐ begravning

infoforwomen.be - pharma nord selen infoforwomen.be

16. 9. 2020 12:15


You should take part in a contest for one of the highest quality websites on the internet. I am going to recommend this website! carme.infoforwomen.be/map7.php pharma nord selen

infoforwomen.be - ansiktskräm för män infoforwomen.be

16. 9. 2020 11:01


Excellent way of describing, and pleasant post to obtain information regarding my presentation topic, which i am going to convey in institution of higher education. prurb.infoforwomen.be/map18.php ansiktskräm för män

infoforwomen.nl - mörkt bröd nyttigt infoforwomen.nl

16. 9. 2020 10:06


You're so interesting! I don't think I have read something like that before. So good to discover another person with a few unique thoughts on this issue. Really.. thank you for starting this up. This web site is something that is needed on the internet, someone with some originality! zingp.infoforwomen.nl/map15.php mörkt bröd nyttigt

infoforwomen.be - havreflarn utan socker infoforwomen.be

16. 9. 2020 9:45


Hi there exceptional website! Does running a blog such as this take a massive amount work? I have absolutely no understanding of programming however I was hoping to start my own blog soon. Anyways, if you have any recommendations or tips for new blog owners please share. I know this is off topic however I simply needed to ask. Kudos! ipma.infoforwomen.be/map3.php havreflarn utan socker

infoforwomen.be - diarre av rödvin infoforwomen.be

16. 9. 2020 8:30


I get pleasure from, result in I discovered exactly what I was taking a look for. You've ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye sticc.infoforwomen.be/map3.php diarre av rödvin

infoforwomen.be - eczeem wat helpt infoforwomen.be

16. 9. 2020 7:09


Excellent blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I'm planning to start my own blog soon but I'm a little lost on everything. Would you suggest starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm totally confused .. Any tips? Thanks a lot! sesi.infoforwomen.be/map8.php eczeem wat helpt

infoforwomen.be - sockerfri glass coop infoforwomen.be

16. 9. 2020 5:50


Today, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if it can survive a forty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone! liese.infoforwomen.be/map7.php sockerfri glass coop

infoforwomen.nl - icke essentiella aminosyror infoforwomen.nl

16. 9. 2020 4:36


Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this article i thought i could also make comment due to this brilliant piece of writing. uncon.infoforwomen.nl/map24.php icke essentiella aminosyror

infoforwomen.be - lash lift helsingborg infoforwomen.be

16. 9. 2020 4:35


Now I am going away to do my breakfast, after having my breakfast coming over again to read additional news. ciege.infoforwomen.be/map10.php lash lift helsingborg

infoforwomen.be - engle i mit hГҐr infoforwomen.be

16. 9. 2020 3:24


Thank you for any other informative website. Where else may just I get that type of information written in such a perfect means? I have a mission that I am simply now operating on, and I've been at the glance out for such information. berb.infoforwomen.be/map2.php engle i mit hГҐr