Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

infoforwomen.be - polyp pГҐ livmodern infoforwomen.be

16. 9. 2020 1:08


Heya i'm for the primary time here. I came across this board and I in finding It really useful & it helped me out much. I hope to give one thing back and aid others such as you helped me. orat.infoforwomen.be/map5.php polyp pГҐ livmodern

infoforwomen.be - lätta bakelser recept infoforwomen.be

15. 9. 2020 23:55


Hurrah! At last I got a website from where I be capable of actually take valuable data regarding my study and knowledge. saho.infoforwomen.be/map31.php lätta bakelser recept

infoforwomen.nl - vegetarisk lasagne spenat mozzarella infoforwomen.nl

15. 9. 2020 23:18


Pretty! This has been an extremely wonderful post. Many thanks for supplying these details. budo.infoforwomen.nl/map4.php vegetarisk lasagne spenat mozzarella

infoforwomen.be - cheap gel moisturizer infoforwomen.be

15. 9. 2020 21:23


I'm truly enjoying the design and layout of your site. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Great work! atsei.infoforwomen.be/map1.php cheap gel moisturizer

infoforwomen.be - 2500 kcal per dag infoforwomen.be

15. 9. 2020 20:05


Paragraph writing is also a excitement, if you know afterward you can write if not it is complicated to write. https://infoforwomen.be/map7.php 2500 kcal per dag

infoforwomen.be - comhem bredband leveranstid infoforwomen.be

15. 9. 2020 18:46


excellent post, very informative. I'm wondering why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I'm sure, you have a huge readers' base already! texri.infoforwomen.be/map19.php comhem bredband leveranstid

infoforwomen.nl - grönaktig avföring vuxen infoforwomen.nl

15. 9. 2020 17:39


My programmer is trying to persuade me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs. But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on various websites for about a year and am nervous about switching to another platform. I have heard fantastic things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any kind of help would be greatly appreciated! ymlan.infoforwomen.nl/map9.php grönaktig avföring vuxen

infoforwomen.be - second hand butik online infoforwomen.be

15. 9. 2020 17:26


Generally I don't read article on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured me to check out and do so! Your writing style has been amazed me. Thanks, very great article. match.infoforwomen.be/map13.php second hand butik online

infoforwomen.be - gГҐr ner i vikt ofrivilligt infoforwomen.be

15. 9. 2020 16:11


I need to to thank you for this great read!! I definitely loved every little bit of it. I have you book marked to check out new things you post… umte.infoforwomen.be/map6.php gГҐr ner i vikt ofrivilligt

infoforwomen.be - hilfiger shorts herr infoforwomen.be

15. 9. 2020 13:25


Great information. Lucky me I ran across your website by accident (stumbleupon). I've book marked it for later! prol.infoforwomen.be/map20.php hilfiger shorts herr

infoforwomen.be - iris biologi 1 begagnad infoforwomen.be

15. 9. 2020 12:08


It is not my first time to visit this web site, i am visiting this web page dailly and get good information from here everyday. garne.infoforwomen.be/map5.php iris biologi 1 begagnad

infoforwomen.nl - olga rönnbergs träningsdagbok infoforwomen.nl

15. 9. 2020 11:56


Hello mates, pleasant piece of writing and nice arguments commented at this place, I am truly enjoying by these. sibs.infoforwomen.nl/map18.php olga rönnbergs träningsdagbok

infoforwomen.be - calvin klein grГҐ t shirt infoforwomen.be

15. 9. 2020 10:55


Greetings! Very helpful advice within this article! It's the little changes that produce the most important changes. Thanks a lot for sharing! highx.infoforwomen.be/map13.php calvin klein grГҐ t shirt

infoforwomen.be - essential oil skin care products infoforwomen.be

15. 9. 2020 8:21


Pretty! This was an extremely wonderful article. Thanks for providing these details. queba.infoforwomen.be/map5.php essential oil skin care products

infoforwomen.be - hilfiger denim jacka herr infoforwomen.be

15. 9. 2020 7:05


Someone necessarily help to make critically articles I'd state. That is the first time I frequented your website page and to this point? I amazed with the analysis you made to make this actual publish extraordinary. Magnificent task! orof.infoforwomen.be/map28.php hilfiger denim jacka herr

infoforwomen.nl - finskor herr stockholm infoforwomen.nl

15. 9. 2020 6:34


I think the admin of this site is really working hard for his web site, since here every stuff is quality based material. tran.infoforwomen.nl/map29.php finskor herr stockholm

infoforwomen.be - skinsonic plus recension infoforwomen.be

15. 9. 2020 5:50


When someone writes an piece of writing he/she keeps the image of a user in his/her brain that how a user can know it. Therefore that's why this paragraph is amazing. Thanks! broml.infoforwomen.be/map8.php skinsonic plus recension

infoforwomen.be - bästa hostmedicinen mot slemhosta infoforwomen.be

15. 9. 2020 3:24


Keep on writing, great job! whofi.infoforwomen.be/map2.php bästa hostmedicinen mot slemhosta

infoforwomen.be - personlig present till mamma infoforwomen.be

15. 9. 2020 2:20


Quality articles or reviews is the key to invite the viewers to pay a quick visit the site, that's what this website is providing. sesi.infoforwomen.be/map31.php personlig present till mamma

infoforwomen.nl - blГҐa ringar under Г¶gonen infoforwomen.nl

15. 9. 2020 1:20


After I originally left a comment I seem to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I receive 4 emails with the same comment. Perhaps there is an easy method you are able to remove me from that service? Thanks! arin.infoforwomen.nl/map14.php blГҐa ringar under Г¶gonen