Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha v roce 1999 

Díky stránkám, které pro náš klub dělal v roce 1999 Martin Kasa vám mohu přiblížit jak tehdá to na Meteoru vypadalo a jak si vedly naše družstva. 

Na Meteoru tehdá byly tři mužská družstva, dvě ženská, jedno družstvo dorostenců, Jedno družstvo mladších dorostenek, dvě družstva starších žákyň a dvě družstva mladších žákyň.

 

 

Muži A

Trenér : Jiří Carda

Háza Martin N
Kafuněk Patrik U
Pokorný Martin B
Dohnal Jan B
Jelen Pavel B
Číhal Zdeněk B
Hacaperka Radek B
Čeliš Vít S
Dušek Filip S
Lachmann Matěj S
Kubišta Martin S
Vlček Marek S
Mecera Petr S
Bican Jiří

L

Karafiát Martin L

 

Družstvo hrálo Národní ligu - A do, které postoupilo v minulé sezoně. Tým nastupuje pod názvem Meteor Vonoklasy. Za tým nastupují i mladí talenti družstva muži B - Lachmann, Jelen, Bican. Ti dnes tvoří základ ninějšího chlapského áčka. Mančaft po tomto roce se umístili na čtvrtém místě 2NL - A.  V roce 2004 družstvo odchází na Kladno. Původní tým se v příštích letech v podstatě rozpadá. Hráči se rozprchnou do jiných družstev v Praze a Středočeském kraji. 

 

 

Muži B

Trenér : Zdeněk Míka

Kaplan Michal (k) N
Kasa Martin
U
Jelen Pavel
B
Filipský Jan
B
Veselý Michal
B
Lošťák Dan
B
Nechvátal Michal
S
Lachmann Matěj
S
Kopecký Jirka
S
Kroh Martin
S
Beran Petr
S
Vachta Josef
S
Satran Dominik
B
Vachta Tomáš
S
Rejmon Aleš
L

 

Mančaft po tom co skončil v dorostu a dalších třech letech ve čtvrté třídě jako Meteor C konečně postoupil v minulém roce do třetí třídy. Na podzim roku 1998 se tým Meteor D spojil s týmen Meteor C. V céčku z bývalého týmu zbyli jen čtyři hráči Nechvátal, Filipský, Vachta T. a Satran. V současné době z nich za Meteor hraje již pouze Fidlas, ostatní již volejbal nehrají. Do týmu přibil také nový nahravač Bican ten se však po podzimu vrátil do Vyšehradu. Dnes hraje za Meteor A. Po postupu v minulém roce tým opouští trenér Jiří Kaplan a na krátkou chvíli ho vystřídá Zdeněk Míka. Družstvo hraje za Meteor dnes jako muži A kádr se však velmi zůžil. Postupně ho opoštěli hráči Beran, Rejmon, Satran, Nechvátal, Kopecký, Vachta T., Kroh, Filipský, Veselý a jako poslední ho opustil Kasa. Z původního družstva tak zbyli pouze Lachmann, Jelen, Kaplan, Vachta J. a Lošťák. Ostatní buď hrají jinde nebo vůbec.  

 

 

Muži C

Trenér :

 Antoš František
 Česnek Jiří
 Fritz Miroslav
 Jungmann Karel
 Kutil Miroslav
 Mika Zdeněk
 Moravec František
 Moudřík Jan
 Novák Jiří
 Orlowski Ladislav
 Pospíšil Vlastimil
 Trojan Jan
 Turek Karel
 Váňa Karel
 Vrbický Pavel

 

V minulém roce tým ještě jako Meteor B sestoupil ze třetí třídy. V tomto roce opět svou skupinu tým vyhraje, ale po skušenostech z vyšší soutěže postup za úplatu přepouští druhému týmu v soutěži. Družstvo v současné době hraje jako Meteor B stale ve čtvrté třídě. Mančaft již opustili někteří hráči Váňa, Trojan, Moravec, Kutil. Naopak tým v průběhu let postupně doplnili Kroh, Filipský, Wellemín a Bejšovec.

 

 

Dorostenci

Trenér : Jiří Kaplan

Oplt Martin N
Trs Michal N
Škoda Pavel B
Fiala Jan B
Veselý Michal B
Kohout Metěj B
Micka Jakub S
Vondruška Lukáš S
Škoda Petr S
Havránek Ondřej S

 

Družstvo hraje Pražský přebor staršího dorostu. Přes zimu pak Škoda a Fiala hostují v ČKD Kompresory (dnes SK Prosek) a hrají dorosteneckou ligu. Na hostování také odchází Veselý do Aero Odolena Voda - Volleyball kde hraje Přebor ČR staršího dorostu. V příštích letech tým opouštějí nadějní hráči a tým se rozpadá. Dnes Meteor nemá žádné družstvo mládeže ať už chlapecké či dívčí.

 

Ženy A

Trenér :

Civínová Šárka
Dosedělová Lucie
Doudová Eva
Fritzová Zuzana
Garcia Lenka
Háčková Radka
Horáčková Alena
Kchelerová Petra
Koulová Veronika
Lainová Petra
Maierová Helena
Pommerová Vendula
Procházková Hanka
Šťovíčková Irena

 

Tým hraje první pražskou třídu. Mančaft dnes hraje jako Meteor A jen mančaft doplnily některé hráčky týmu ženy B.

 

Ženy B

Trenér : Luboš Tikovský

Moudříková Zuzana N
Šefrnová Lucie U
Lorencová Veronika (k) B
Hromádková Tereza B
Tikovská Petra S
Janhubová Michaela S
Holá Tamara S
Lochmanová Martina S
Šenychová Zuzana L

 

Družstvo hraje ve třetí třídě a přes zimu je většína děvčat ze základní setavy na hostování v Sokole Řevnice kde hrají dorosteneckou ligu. Z týmu časem odchází většina devčat do našeho áčka a družstvo jako takové se rozpadá. U Meteoru tak i končí jejich dlouholetý kouč Luboš Tikovský. Dnešní ženy B přicházejí až za několik let jako hotový tým odjinud.

 

 

Mladší dorostenky

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUŠPRUNKOVÁ  Eva 
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 ENDALOVÁ  Kristýna 
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HEINLOVÁ  Barbora
 JIRALOVÁ  Helena
 KOHOUTOVÁ  Barbora
 MAXOVÁ  Martina
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 PECHOVÁ  Veronika 
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VOLPRECHTOVÁ  Michaela
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza
 ZEMANOVÁ  Tereza
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva


Starší žákyně "A"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 BENDOVÁ  Alžběta
 ČERNÁ  Lucie
 ELIÁŠOVÁ  Petra
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MAXOVÁ  Martina
 MECEROVÁ  Kristýna
 NOVÁKOVÁ  Tereza
 TONAROVÁ  Vladimíra
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZAVADILOVÁ  Veronika
 ZELENKOVÁ  Tereza 


 Starší žákyně "B"  

Trenér : Ing. Jan Černý

 

 

 AUNICKÁ  Markéta
 BAROTKOVÁ  Petra
 CRKVOVÁ  Michaela
 ČÁSTKOVÁ  Kateřina 
 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 DRHOVSKÁ  Eliška 
 DROBNÁ  Michaela
 DUDYCHOVÁ  Jana
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 HORKÁ  Zuzana
 JIRALOVÁ  Martina
 KOPENCOVÁ  Barbora
 KUNCÍŘOVÁ  Hana
 LIŠKOVÁ  Klára 
 MATĚJKOVÁ  Jana
 PECHOVÁ  Veronika
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 TÄUBELOVÁ  Terezie
 VACKOVÁ  Zuzana
 VALČÍKOVÁ  Sandra
 ZMRZLÍKOVÁ  Eva
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla
 ŽÁROVÁ  Lucie


Mladší žákyně "B"

Trenér : Ing. Jan Černý

 ČERMÁKOVÁ  Michaela
 ČERNÁ  Lucie
 HAVLÍČKOVÁ  Aneta 
 HRUBEŠOVÁ  Michaela
 MECEROVÁ  Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ  Božena
 ŠEVČÍKOVÁ  Štěpána
 VACKOVÁ  Zuzana
 VAIGLOVÁ  Markéta
 VOBORSKÁ  Dominika
 ZMRZLÍKOVÁ  Pavla


Mladší žákyně "B"  

 

 

Trenér : Ing. Jan Černý

 AUNICKÁ  Barbora
 BAROTKOVÁ  Petra
 ĎUROVIČOVÁ  Petra
 DVORSKÁ  Kateřina
 FIEDLEROVÁ  Dominika
 FRANTÍKOVÁ  Dagmar
 HALBICHOVÁ  Alice
 HALBICHOVÁ  Iveta
 JILEČKOVÁ  Šárka
 KOPENCOVÁ  Barbora
 MRÁZKOVÁ  Karolína
 ŠIMUNOVÁ  Marie
 ŠKORNIČKOVÁ  Michaela
 ŠTEFANICOVÁ  Kateřina
 VOLOŠÍNOVÁ  Zdeňka
 VOLPRECHTOVÁ  Vendula

 

 

Družstva dívčí mládeže trénoval ing. Jan Černý, ten však v roce 2005 odchází do SK Kometa Praha a v podstatě tím do Komety přechází i výchova dívčí mládeže. Na meteoru tak od té doby končí výchova mládeže.

 

Klub, volejbalový oddíl a areál

Předseda klubu a oddílu : Jiří Kaplan

Pan Kaplan zastával funkci předsedy klubu a oddílu do konce roku 2006 kdy se obou funkcí dobrovolně vzdal s ohledem na jeho zdravotní stav. Čekala ho operace kyčelního kloubu a delší rehabilitace. Dnes již je zdárně po operaci a snad i bez zdravotních komplikací. Ve funkci předsedy klubu ho vystřídal Frantíšek Moravec a funkci předsedy oddílu po něm převzal Martin Kroh.

V areálu se toho od té doby příliš nezměnilo až na pár oprav a rekonstrukcí pánských a dámských sprch a části šaten.

 

pár fotek z roku 1999

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Areál rok 1999

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aperca.se - netgear trådlös brygga aperca.se

1. 10. 2020 4:37


Thanks for finally writing about > < Liked it! match.aperca.se/map7.php netgear trådlös brygga

munhea.se - bmw f11 styling munhea.se

30. 9. 2020 22:44


I love it whenever people get together and share views. Great site, keep it up! gurgle.munhea.se/map2.php bmw f11 styling

aperca.se - magdalena graaf nyhetsmorgon aperca.se

30. 9. 2020 22:42


When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get three e-mails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Thanks! tege.aperca.se/map11.php magdalena graaf nyhetsmorgon

aperca.se - intersport black friday aperca.se

30. 9. 2020 16:13


Your style is unique compared to other folks I have read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this page. nerga.aperca.se/map2.php intersport black friday

munhea.se - laser temp mätare munhea.se

30. 9. 2020 14:55


My relatives always say that I am wasting my time here at net, except I know I am getting experience everyday by reading thes fastidious posts. toyba.munhea.se/map12.php laser temp mätare

aperca.se - body shop tyskland aperca.se

30. 9. 2020 10:03


Undeniably believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the internet the easiest thing to be aware of. I say to you, I certainly get irked while people consider worries that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will likely be back to get more. Thanks breed.aperca.se/map4.php body shop tyskland

aperca.se - övningar som gör dig längre aperca.se

30. 9. 2020 3:56


I am sure this piece of writing has touched all the internet viewers, its really really pleasant paragraph on building up new webpage. breed.aperca.se/map11.php övningar som gör dig längre

Josephduany - BENEFITS OF ONLINE LOANS

29. 9. 2020 23:42

Loans are taken and processed tiny financial companies
to global banks. These banks tend to allow funds for
countries. This leads to an expand in funds as well as
an expand in advantage through proper money management.
The process of getting a loan should be understood
before applying for a loan.

https://uberant.com/article/921926-best-online-lending-services-robocash/

aperca.se - väldoftande träslag korsord aperca.se

29. 9. 2020 22:20


Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how could we communicate? sioth.aperca.se/map5.php väldoftande träslag korsord

munhea.se - hur kokar man quinoa munhea.se

29. 9. 2020 21:03


naturally like your web-site but you need to test the spelling on quite a few of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I in finding it very troublesome to tell the truth nevertheless I'll definitely come back again. asla.munhea.se/map9.php hur kokar man quinoa

aperca.se - la roche posay face wash aperca.se

29. 9. 2020 19:15


At this moment I am going to do my breakfast, later than having my breakfast coming over again to read more news. break.aperca.se/map2.php la roche posay face wash

munhea.se - ingefära allergi symtom munhea.se

29. 9. 2020 14:43


Its not my first time to go to see this web site, i am browsing this site dailly and obtain fastidious data from here all the time. enza.munhea.se/map1.php ingefära allergi symtom

aperca.se - ögonbrynsfärg bäst i test aperca.se

29. 9. 2020 12:49


Hmm it looks like your blog ate my first comment (it was super long) so I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to everything. Do you have any tips for rookie blog writers? I'd certainly appreciate it. burgs.aperca.se/map8.php ögonbrynsfärg bäst i test

aperca.se - var ligger eksjö aperca.se

29. 9. 2020 9:45


Hello would you mind letting me know which hosting company you're utilizing? I've loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good hosting provider at a fair price? Thank you, I appreciate it! reipr.aperca.se/map5.php var ligger eksjö

munhea.se - väska dam 2015 munhea.se

29. 9. 2020 8:26


I was suggested this web site by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my problem. You are wonderful! Thanks! atrec.munhea.se/map9.php väska dam 2015

aperca.se - sälja tavlor på nätet aperca.se

29. 9. 2020 6:39


Hey I am so thrilled I found your web site, I really found you by error, while I was looking on Digg for something else, Anyways I am here now and would just like to say cheers for a remarkable post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look over it all at the minute but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the awesome work. breed.aperca.se/map3.php sГ¤lja tavlor pГҐ nГ¤tet

aperca.se - slipa golv umeГҐ aperca.se

29. 9. 2020 3:30


This is a good tip especially to those new to the blogosphere. Brief but very precise info… Many thanks for sharing this one. A must read article! match.aperca.se/map2.php slipa golv umeГҐ

munhea.se - sperma i ansiktet munhea.se

29. 9. 2020 2:17


I do not even understand how I ended up right here, however I believed this submit was once good. I do not understand who you might be but certainly you're going to a well-known blogger in the event you aren't already. Cheers! mondd.munhea.se/map11.php sperma i ansiktet

aperca.se - göra egen bönpasta lchf aperca.se

29. 9. 2020 0:17


Hi there would you mind letting me know which hosting company you're working with? I've loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you suggest a good hosting provider at a fair price? Thank you, I appreciate it! fiagh.aperca.se/map8.php göra egen bönpasta lchf

infoforwomen.nl - specsavers mall of scandinavia infoforwomen.nl

28. 9. 2020 6:17


I want to to thank you for this very good read!! I absolutely enjoyed every bit of it. I have got you book marked to look at new stuff you post… amat.infoforwomen.nl/map14.php specsavers mall of scandinavia