Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal SK Meteor Praha - Pronájem volných antukových volejbalových kurtů

11. 1. 2008

Pronajímáme volné antukové kurty na volejbal a nohejbal. Cena 150Kč na hodinu. V ceně pronájmu hřiště je samostatná, zamykatelná šatna. K dispozici jsou samozřejmě sprchy. Při pronájmu kurtů na celou sezónu sleva až 30%.  

Možnost pronájmu celého sportovního areálu k pořádání turnajů popřípadě jiných sportovních akcí. Na našem sportovišti je k dispozici 7 volejbalových antukových kurtů, 10 šaten, pánské a dámské sprchy. Cena za pronájem celého volejbalového sportoviště je od 1500,-Kč za den. Možnost využití rozhlasu.

Volejbalový sportovní areál lze i díky možnosti ubytování v hotelu přímo v areálu využít na soustředění sportovců spojené s návštěvou Prahy.

V blízkosti je restaurace a hotel. Výborná dostupnost MHD, vlastní parkoviště. Samozřejmě jsou k pronajatým kurtům k dispozici naše sítě a v případě zájmu vám půjčíme i volejbalový míč. 

Volejbalové antukové kurty mají dostatek místa jak po stranách tak i za hřištěm takže uspokojí i náročnější sportovce. Povrch antukových kurtů je každoročně upravován. Při výstavbě kurtů nebyly zanedbány ani technické postupy rychlého odvodnění dostatečnou drenáží tak, aby antuková hříště byla k dispozici i po případném dešti.

Náš volejbalový sportovní areál je jeden z největších a nestarších v Praze. Pro pořádání turnajů si ho každoročně pronajímají i organizace jako je např. Pražský Volejbalový Svaz, Dům Dětí a Mládeže, Asociace Sport Pro Všechny, atd.. Pronájmu volných kurtů využívají s oblibou i zaměstnaci státních tak soukromých subjektů. Vzhledem k velikosti a zázemí volejbalového sportovního areálu je ideálním místem pronájmu k organizaci firemních sportovních akcí. Po dohodě se sousedícím FK Meteor lze využít i fotbalového hřiště s umělým povrchem. 

V případě zájmu o více informací o pronájmech a volných kurtech se obraťte přímo na předsedu volejbalového oddílu.