zápas M4D - SK Meteor Praha B x TJ Sokol Vysočany B

5. 5. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

TJ Sokol Vysočany B  25  18  25  27    3  95

sestava domácí : Bejšovec, Bulatkin, Filipský, Jungmann, Kroh, Moudřík, Novák, Orlowski, Pospíšil, Vrbický, Wellemín

sestava hosté :  Pařizek, Lanta, Pézl, Müllner, Zich, Fuksa, Kratochvíl, Drábek

komentář domácích :

ObrazekDo našeho prvního jarního zápasu jsme nastoupili bez našeho tradičního nahrávače a kapitána, který pro nemoc nemohl nastoupit. Přesto jsme byli plni sebevědomí a chuti si zahrát dobrý volejbal. Na náhře nastoupil Filip, no a já vyfasoval kapitánskou pásku. Nastoupili jsme tedy do zápasu v tomto složení: Já, Filip, Fidlas, Novák, Vrba a Karel. První set jsme sice nezačali nejlépe, ale přestože jsme prohrávali, hráli jsme celkem v pohodě a snad se na to dalo i koukat. V koncovce prvního setu jsem při dopadu ze smeče špatně došláp a se strašlivým řevem se skácel na zem. Již během pár vteřin bylo jasné, že pro mne minimálně tento zápas skončil. Kotník mi hrozně otekl a pořádně to bolelo. Musel jsem vystřídat. Místo mne šel na hřiště Láďa. První set jsme prohráli po 20 minutách 15:25. Do druhého setu jsme nastoupili v nezměněné sestavě. Hráli jsme celkem dobře a set jsme vyhráli 25:18 za 15 minut. Po druhém setu v nás stoupla sebedůvěra a ve stejné sestavě jsme se pustili do setu třetího. Opět trval 15 minut jen s tím rozdílem, že ho tentokrát získal soupeř 25:19. Takže zase měly Vysočany o krok blíž k výhře. Do čtvrtého setu vystřídal Nováka Welemín. Set byl velmi vyrovnaný. I přes několik možností set vyhrát jsme nakonec koncovku nezvládli a podlehli po 20 minutách 25:27. Přes své zranění jsem nemohl zápas sledovat jak bych chtěl, ale podle toho co jsem viděl, nebylo to tak strašné. Příští pondělí hrajeme s Bohnicemi a doufám že tentokrát to vyhrajeme bohužel beze mne. Na Bulovce jsem vyfasoval sádru na čtyři týdny, takže sezóna je v tahu. Co se dá dělat.