zápas Z3B - SK Meteor Praha B x TJ Sokol Kbely

23. 6. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

TJ Sokol Kbely  30  22  19      0  71

sestava domácí : Beková, Rakovičová, Lužinová, Šáchová, Valkošáková, Pýchová, Zelenková

sestava hosté : Kyralová, Suchá, Procházková, Muzikantová, Horáková, Stojarová

Posledním zápasem sezóny 2007/08 byl pro naše ženy B duel se Kbelama. Měli jim co vracet z prvního zápasu. Po tom co ve vyrovnané koncovce prvního setu zlomily nakonec odpor soupeřet 32:30 dohrály utkání s přehledem 3:0 a potvrdily tak svou konečnou pozici v tabulce na třetím místě.