Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

místo konání : areál SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37

výsledek : 3:1

1.set  2.set  3.set  4.set  5.set  sety  body
 SK Meteor Praha B  19  25  25  25    3  94
 TJ Tatran Střešovice C  25 18 17  20    1  80

sestava domácí : Beková, Veselá I., Rakovičová, Zelenková, Lužinová, Valkošáková, Šáchová, Pýchová

sestava hosté : Florianová, Sedláčková, Hacaperková, Vaculíková, Vávrová, Hachlová

komentář domácích :

Tak poslední komentář k podzimu : výhra 3:1 !! supr ! myslím dobré ukončení podzimní sezóny. Přes zimu už můžeme jen natrénovat, abychom na jaře byly ještě lepší :-) Ale to trošku předbíhám, i když být druhé nebo troufám si říct i první v tabulce :-)) ááách jo ! Tak ke včerejšku : hra bylo dobrá, první set jsme malinko zaváhaly, myslely jsme si, že soupeř není rozehraný (nastoupil na kurt 5 minut před začátkem - jsou ještě horší než my), ale chyba - hejbaly se dost. Takže nám zprvu sbíraly všechny míče, pak jsme trošku přitvrdily, takže se i něco položilo. Měly jsme celkově dobré pole, byly dlouhé výměny, tím byla hra zajímavá a docela i vyčerpávající. Hlavně ve čtvrtém setu, který jsme v závěru prohrávaly až o 8 míčů, ale nedaly se a dotáhly to na vítězství. Takže náš "oblíbený" tie-brake se nekonal. Možná by se ani přes rychle se blížící tmu nedohrál. Zdravím všechny a papa na jaře!