místo konání : areál SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37

1.set  2.set  3.set  4.set  5.set  sety  body
 TJ Sokol Vyšehrad B  25  25  25      3  75

sestava domácí :

sestava hosté :

komentář domácích :

ObrazekNo věděly jsme tak trošku, že to nebude snadnej zápas, ale že se necháme od soupeře takhle ukolíbat...........Prohrály jsme 3:0. V prvním setu jsme dost zaostávaly, pak se nám trošku podařil výsledek stáhnout a nakonec jakž takž  uspokojivý stav 21:25. Zato ve druhém setu 8:25 ! Na to radši nemyslet. Trošku nám dělal problém příjem, no trošku, trošku hodně ! Asi tak 7x po sobě jsme ho nevzaly... Třetí set jsme myslely, že by to i šlo, ale nešlo ! Tak snad příště........

zdravím Ivana

ObrazekNo holky z toho co jsem viděl můžu říct žádná sláva. Hodně špatně jste přijímaly, řekl bych většina přijmů byla na hranici trojky a dál. Z toho pak byla horší náhra a dost se pak kazilo na útoku. Těch balonů do půlky saka bylo až moc. Taky bych řekl, že i když byl příjem O.K. stejně byla náhra na můj vkus zbytečně odtažená od sítě a často se útočilo hlavně z kůlu v podstatě z trojky. Doufám, že do příště zapracujete na příjmu a hned to bude o 100% lepší. Držím Palce.