zápas Z3B 2008/09 - SK Pharming Praha x SK Meteor Praha B

17. 9. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : hřiště areálu TJ Praga, U Lidového domu 11, Praha 9- Vysočany, 19000

sestava hosté : Beková, Veselá I., Veselá B., Lužinová, Šáchová, Pýchová

sestava domácí : Stehlíková, Hříbalová, Točeková, Echtnerová, Navrátilová, Janečková

komentář domácích :

komentář hostů :

Jak jsme si přály, ale hlavně dělaly pro to vše, konečně výhra ! Sice první set jsme byly jak spící panny :-)), no já vím......., ale po "seřvání"  některých hráček, které na to mají (viď Veru) se konečně hejbly a bylo to znát ! Ve druhém setu jsme vedly 7:0 zásluhou skvělého servisu Verči, která nám pak u sítě přidala další a další body. Moc dobře hrála Háňa, chválím ! a hlavně naše hostující posila Barča !! Její prudký servis, hejbavost v poli a hlavně úderný smeč přinášel bodíky. Taky chválím ! Takové smeče by ale nešly bez dobré náhry, že jo Pavlo, moc hezký střelby na kůl, z kterých se fakt supr smečovalo ! Takže další pochvala pro Páju !! No a zbytek tým (já + Janek) - to vlastně taky šlo ?!! né ??!! Tak v pondělí poslední zápas na Meteoru. Holky Střešovický třeste se ! Ahoj všem !!