zápas Z3B 2008/09- SK Meteor Praha B x TJ Sokol Kbely

3. 9. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

TJ Sokol Kbely  22  25  23  23    1  93

sestava domácí : Beková, Rakovičová, Lužinová, Šáchová, Valkošáková, Pýchová, Zelenková, Veselá

sestava hosté : Kyralová, Suchá, Procházková, Muzikantová, Horáková, Stojarová, Benátská

komentář domácích :

ObrazekMETEOR - KBELY 3:1 !! Tak to jsme zase rády, že je výhra. Zápas byl docela náročnej, i když jsme nehrály na 5 setů, jako minule.  V prvním setu jsme se zachraňovaly ze stavu 5:13, dotáhly a i vyhrály. Druhý set to bohužel bylo naopak. Ve třetím jsme udělaly razantní změnu, nechaly odpočinout blokařku Verču, která jak říká, rozehrává se až ve 3. setu, ale nějak to k  tomu tentokrát  nespělo.  Změna udělala své, vedly jsme až o 10 bodů. Ale soupeřky, jako by nám chtěly vrátit ten náš nástup v prvním setu, začaly se bodama přibližovat tak, že jsme v závěru měly opravdu co dělat..Tak jsme na 3 poslední míče vrátily Verču do hry, aby posílila útok, naštěstí úspěšně. Celková hra byla dosti náročná, byly dlouhé výměny, které né a né zakončit, takže méně trénovaní jedinci už téměř nevyskočili ..............nechám to beze jména :-) Zdravím sportovce, tak zase v pondělí !!