zápas M4D - SK Meteor Praha B x TJ Sokol Horní Počernice B

21. 5. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

sestava domácí : Antoš, Bejšovec, Moudřík, Novák, Orlowski, Pospíšil, Vrbický

sestava hosté : Bíza, Danda, Frantík, Fulín, Kabát, Krpálek, Měšťan, Němec, Prokop, Sodoma

komentář domácích :

ObrazekNa zápas s Počernicemi nedorazil Fidlase a ani Wellemín no a já obsadil se sádrou místo zapisovatele takže jsme byli poměrně oslabeni na útoku. Naopak se po nemoci vrátil na kurt Fanda. Očekávali jsme, že se s Počernicema dá hrát vyrovnaný mač a že se nám podaří je nakonec porazit. Počasí sportu moc nepřálo, bylo zataženo a chvílema poprchávalo. Taky byla pěkná zima. První Obrazekset jsme začali s Fandou na náhře, Jirka a Vrba na bloku, Mlčoch a Filip na bombě, Láďa na účku a Vlastík na liberu. Podle očekávání byla hra velmi vyrovnaná. Ani na jedné straně nebyl žádný vyložený bomber. Celý set jsme se drželi vždy o krok víš a nakonec ho i vyhráli 25:21 za 23 minut. Druhý set vypadal podobně dokonce jsme měli matchball, ale v rozhodující chvíli kazil Mlčoch servis no a set jsme pak nakonec po boji v koncovce prohráli 26:28, trval 21 minut. ObrazekTřetí set nabyl také žádné překvapení. Hra byla vyrovnaná a vedení se střídalo mezi oběma družstvy vždy jen o pár bodů. Opět se tedy muselo rozhodovat v koncovce. V té jsme měli více štěstí my a vyhráli zase těsně 25:23 během 16 minut. Ve čtvrtém setu jak se ukázalo nám začali pomalu, ale jistě docházet síly a nejvíce to asi bylo vidět na útoku no a taky jsme vice začali chybovat v poli. Prohráli jsme čtvrtý set 19:25. V pátem setu se již úbytek sil projevil naplno a soupeř nás nakonec Obrazekporazil 9:15. Pátý set trval jen 6 minut. Docela nás mrzelo že jsme nevyhráli, ale je fakt, že jsme hráli celkem dobře bez nějakých velkých kiksů a dalo se na to i koukat, takže jsme z toho zas tak otrávený nebyli jen jsme si říkali, že je škoda že nedorazil ten Fidlas protože to by nám asi dost pomohlo. Ale znáte to kdyby ..... . Všichni hráli dobře. Asi největší formou se blísknul Mlčoch, teda až na ten zkažený servis který ho pak stál panáky v klubovně.