zápas M4D - TJ Slovan Bohnice B x SK Meteor Praha B

12. 5. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : TJ Slovan Bohnice (za sokolovnou u Čimického háje), Bukolská 570, Praha 8- Bohnice, 18000

TJ Slovan Bohnice B  25  25  25      3  75

sestava domácí : Bastl, Batěk, Brabec, Bursa, Klouda, Lejsek, Lhoták, Maťátko, Sofron, Trtík, Vetengl, Vološín

sestava hosté : Vrbický, Pospíšil, Bejšovec, Orlowski, Jungman, Novák, Bulatkin, Wellemín, Filipský

komentář domácích :

komentář hostů :

Na zápas do Bohnic jsme jeli sice oslabeni díky naší marodce přesto však s pocitem favorita, podpořeným dlouhodobými výsledky vzájemných zápasů. Avšak to co jsem předvedli je škoda komentovat prohráli jsme ani né za hodinu hladce 3:0. Za zmínku snad stojí jen druhý set, který jsme hráli celkem vyrovnaně. Nakonec jsme ho prohráli v koncovce. Přesto že jsme byli oslabeni marodkou, Fidlas dorazil až na druhý set a hru nám také komplikovalo sluníčko (to je ostatně v Bohnicích normální) byl náš výkon neomluvitelně otřesný a asi nejhorší co jsme v bohnicích předvedli. Po zápase dokonce někteří prohlašovali, že končí s volejbalem. No doufám že jsme se poučili a další zápasy předvedeme lepší výkon.