zápas M4D 2008/09 - SK Meteor Praha B x Sokol N.Vysočany

Obrazek

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

Sokol Nové Vysočany  14  23  25      0  62

sestava domácí : Kopecký P., Kroh, Kupka, Pavlásek, Bejšovec, Světlík, Šufajzl, Novák

sestava hosté : Jiřík, Klusák, Kubeš, Liška, Mol, Oubrecht, Pecinovský, Rychtařík, Sedláček, Surček

komentář domácích :

Včera jsme doma za parádního počasí sehráli zápas proti Novým Vysočanům. No měli jsme jim od podzimu co vracet a potřebujem teď vyhrát co se dá. Nastoupili jsme s Kubou, Michalem a mojí maličkostí na lavičce. Zápas jsme vyhráli 3:0 za hodinu a devět minut. Jako čím dál větší zbraň se ukazuje Míra, v podstatě co dostal složil teda až na tu rouru co poslal v koncovce druhého setu. Úplně svůj den neměl Radek rozhodně má na víc než předvedl, přišlo mi, že byl jeho výkon takový nervózní. Chtělo by to více klidu a rozbíhat se na smeč o něco později. Filip standartně dobře přijímal a až na chvíli v prvním setu kdy po sobě zkazil asi tři balóny byl jeho výkon vyrovnaný. Sadám si nezapoměl párkrát na někoho zařvat až nakonec ve třetím setu bouchly Karlovi kamna a nenechal si to líbit naštěstí si to oba nechali až do klubovny kde si to pak náležitě vyříkali. Jirka Novák střídal po druhém setu tak jsem se vnutil na plac, ale nic moc. Ty dva odseděný sety za počítadlem vykonaly své a hlavně jsem se tam chvilkama trochu motal jak na síti tak v příjmu takže za sebe nic moc. Co se týká Karla nebylo ho moc vidět taky si pak v klubovně poztěžoval, že ho Sadám prakticky nevyužívá a on tam skáče jak blbec. No uvidíme další zápas s Hloubětínem. Koučovat ho tentokrát bude Jirka a uvidíme jak mu to půjde.

Tabulka se nám v horních partijích vyrovnala. Hloubětín ztratil body s Juniorem a Bohnicema takže je to teď velmi napínavé. Před náma jsou hned tři klíčové zápasy, které by jsme měli vyhrát pokud chceme postoupit tak se uvidí jestli na to máme nebo ne ???