zápas M4D 2008/09 - SK Meteor Praha B x TJ Malešice

Obrazek

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

TJ Malešice  19  19  4      0  42

sestava domácí : Kopecký P., Kroh, Kupka, Pavlásek, Bejšovec, Světlík, Šufajzl, Novák

sestava hosté : Závora M, Zukal, Víšek, Marouš, Závora J., Vaněk, Zima, Muller, P., Muller M.

komentář domácích :

Oproti minulému zápasu s Hloubětínem nás dnes čekal o poznání slabší soupeř. Zatímco Hloubětín je první v tabulce Malešice jsou na tom druhém konci. Vítězství tedy bylo v podstatě pro nás poviností. Už od rána bylo jasné, že počasí nebude zrovna ideální, ale naštěstí nám aspoň nepršelo i když bylo dost chladno a vzhledem k tomu, že velkou část týmu trápí bolavá záda čekal jsem kdo to zas odnese.

Nastoupili jsme do prvního setu s Kubou a se mnou na lavičce. No z venku to nevypadalo jako bůh ví jakej volejbal, ale soupeř nijak moc nekousal takže i s tím co jsme hráli jsme vyhráli první set 25:19. Do druhého setu střídal Kuba a Filip šel místo Radka na účko tedy vlastně na druhou náhru dohodli se totiž se Sadámem, že bude nahrávat vždy zadní a na můj vkus trošku dost povolili uzdu a trošku na tom hřiští blbli. Chvíli to vypadalo jako "já na bráchu, brácha na mne". Soupeř však ani tuhle šanci obrátit směr utkání nevyužil a opět prohrál 19:25. Do třetího setu jsem šel já překvapivě za Sadáma a Radek za Jirku Nováka. Na náhře zůstal Filip. Ten taky začal podávat a na podání vydržel snad do stavu 10:0 nebo kolik to bylo. Soupeř už definitivně rezignoval a v podstatě nebyl schopný přijmout balón. Když za chvíli po Filipovy přidal ještě šnůru Kuba taky snad deset míčů. Bylo jasné, že je konec. Vyhráli jsme 25:4 a v poli jsme se otočili jen o dvě postavení. Z kurtu jsme tak slezli po 49 minutách.

Doufám, že ve středu budeme pokračovat dalším vítězstvím proti Vysočanům B a předvedeme více volejbalu než dnes.