Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

místo konání : kurt v areálu SK Meteor Praha, U Meteoru 37/29, Praha 8

výsledek : 2:3

1.set  2.set  3.set  4.set  5.set  sety  body
 SK Meteor Praha B  25  25  25  16  15  3  106
 TJ Malešice  27  14  15  25  9  2  90

sestava domácí : Závora J., Závora M., Marouš, Víšek, Vaněk, Muller P., Muller M., Zima

sestava hosté : Bejšovec, Novák, P.Kopecký, Kupka, Roubíček, Pavlásek, Kroh

komentář domácích :

komentář hostů :

Zápas s Malešicemi - povinná výhra !!!!

Tak včera jsme doma nastoupili jako hosté proti Malešicím. Malešice ještě nevyhrály takže nic než výhru jsme ani nečekali. Už před zápasem jsme věděli, že nás bude pouze 7 a to Karel ještě přišel s bolavýma zádama. Omluveni byli Miro a Radek. Nízský počet lidí znamenal mimo jiné i to, že jsme nemohli hrát s liberem. Než jsme začli hrát tak proběhl asi 5 minutový slejvák.

Začlo se tedy beze mne. Sadám, Filip, Kuba, Novák, Michal a Karel. Hra nic moc hodně chyb na útoku žádný extra příjem, chyby v postavení no co víc dodat prostě jsme hráli jak chorý krávy takže jsme první set prohráli tesně 25:27. Druhý set se začlo šňůrou asi 7 bodů a pak jsme to už drželi i když hra opět nic moc - vyhráli jsme 25:14. Do třetího setu zůstal dole Karel s bolavýma zádama a já nastoupil jako záplata na blok. Opět otřesný výkon, často Sadám nahrával bůh ví kde dokonce jsem se s ním i srazil. Chvíli vypadal, že snad i odejde, ale rozdejchal to. Navíc nám do hry začal kecat Řezňa čímž jen přiléval do ohně. Napjatá atmosféra po otřesné hře se samozřejmě začala podepisovat i na vztazích na hřišti opět se to rozhádávalo. Naštěstí soupeř našich výkonů nevyužil a i třetí set jsme vyhráli. Čtvrtý set stále se mnou na bloku bez Karla. Hádky na hřišti dosáhly vrcholu a tak jsme nesoutředěnou a nejistou hrou nabídli soupeři zahrát si i pátý set. Čtvrtý skončil naší prohrou 16:25. Do pátého setu jsme trochu zklidnil hormony a už soupeři nedali moc šancí na vítězství.

Co říct k jednotlivým hráčům : podle mne dnes rozhodně neměl den Jirka Novák - hodně zkažených balónů na příjmu a v poli a na síti také žádná sláva rozhodně dokáže zahrát líp. Co se týče toho jak koučoval zápas jestli se tomu tak dá říct taky nic moc. Opět se potvrdilo, že ze hřiště to prostě nejde dělat. Kuba nehrál špatně pár pěkných balónů tam rozhodně bylo, stejně tak Karel asi nehrál špatně. Svoje si odehrál i Michal na útoku do toho párkrát pěkně praštil, ale vystřídal to občas i horšími zákroky. Někdo si ztěžoval na náhru já bych to snad až na začátek prvního setu tak tragicky asi neviděl, kor když příjem stál mnohdy za nic. Filip no žádný extra výkon to nebyl, ale to by mi asi tolik nevadilo. Trošku jsem spíš nesl některé výroky typu pojďte mě někdo vystřídat mě to tu nebaví asi to není úplně přesně řečeno tak jak to říkal ale rozhodně to prostě aspoň na mě působilo špatně. Stejně tak odevdaně se tvářil i Sadám. Tak koho jsem ještě nezdrbnul snad až na mě už je to vše, ale mě ať si vezme do huby někdo jiný. No když to zhrnu mám pocit, že jsme hráli na půl plynu. Mnozí jsme byli namistrovaní a Malešice prostě nepovažovali za soupeře a proto jsme přestávali hrát a soustředit se na hru. Vlastně mi to hodně připomínalo naší hru na tréninku. Prostě jsme se sešli na zápas, ale už předem jsme ho považovali za vyhraný a když to nešlo podle našich představ byli jsme z toho otrávený a hráli huř a huř. Na zápase se taky určitě podepsala i nízská účast našich hráčů a kouč na hřišti. Tak tak jsem to asi viděl já.