zápas M4D 2008/09 - TJ Sokol Vysočany B x SK Meteor Praha B

Obrazek

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  4.třída mužů

skupina : M4D

místo konání : Areál hřišť TJ Sokol Vysočany, Novoškolská 2/695, Praha 9- Vysočany, 19000

sestava domácí :

sestava hosté : Bejšovec, Novák, P.Kopecký, Kroh, Kupka, Roubíček, Pavlásek, Světlík, Šufajzl

komentář domácích :

komentář hostů :

Hurá, další vítězství !!!!

ObrazekVčera jsem nastoupili na sokolském plácku ve Vysočanech proti našemu již tradičnímu soupeři Vysočanům B. Vysočany B obsazuje v tabulce dolní pozice, ale ze zkušeností vím, že se nám na jejich hřišti nikdy moc nedařilo, většinou se hra zvrhla v plácanou. Tentokrát to mělo být jinak. Většina našich hráčů, kteří nastoupili do zápasu vlastně ve Vysočanech díky tomu, že je náš mančaft plný nových tváří, hráli poprve.

ObrazekPrvní set jsme sehráli, snad kvůli nic moc počasí, celkem vlažně. Hlavně v poli to bylo znát. Pomalu jsme se rozehrávali, ale nakonec jsem na soupeře v těsné koncovce nestačili a prohráli 24:26. Další sety, ale patřili nám. Nejen, že jsme začali více hrát v poli, i když Kubovi tam párkrát něco spadlo, tak se začalo dařit i na útoku. Začal se scházet Mirek se Sadámem (konečně mu to dal vejš) a uspěšností útoku středem se zjednodušila i práce smečařů na hlavním Obrazekkůle (dařilo se trhat bloky) a ti toho náležitě začali využívat. Zahambit se nenechal ani Filip na účku, který k dobrému výkonu na příjmu přidal také pár bodu na útoku. Chytil se i do třetího setu střídající Michal za nachlazeného Karla R.. Takže se na to tentokrát dalo i koukat. Pravda jelikož jsem zahříval lavičku trošku mě mrzelo, že jsem si nezahrál, ale nebyl důvod zasahovat do dobře rozehraného týmu. Tak snad dostanu příležitost příště.