Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

místo konání : hřiště Sokol Libuš, Libušská 294, Praha 4- Libuš, 14000

výsledek : 1:3

1.set  2.set  3.set  4.set  5.set  sety  body
 SK Meteor Praha B  19  25  25  25    3  94
 TJ Sokol Libuš  25  17  23  23    1  88

sestava hosté : Veselá I., Pýchová, Rakovičová, Zelenková, Lužinová, Valkošáková, Heringová

sestava domácí :  Bohatová, Eliášová, Horáčková, Charebinská, Králevičová, Matějková, Strnadová, Svobodová

komentář domácích :

Tak jak jsem si přála po pondělním úspěšném zápase opět vyhrát, stalo se !!  Trošku nás v prvním setu rozhodil pozdní příchod šesté hráčky, která né a né trefit tu správnou ulici ke kurtům, takže jsme již po 5 minutách prohrávaly 6:0 a tak nějak, i ztuhlé zimou, jsme protrpěly tento set. Musím uznat, že i další sety, ačkoliv byly pro nás vítězné, byly velmi obtížné. Uskutečňovaly se dlouhé výměny, kdy už jsme všechny "mlely" z posledního, ale míč byl stále ve vzduchu a né a né ho položit. Soupeř poměrně zdatně odrážel naše balóny, zvedal i velice dobře provedené smeče a tím nám vše ztěžoval. Ale musím říct, že i my jsme měly v poli možné i nemožné, občasné "skoky" naší Danči po již ztraceném míči byly úžasné. Hodně bodů nám přibylo i díky Zuzce, která svou druhou přes, vždy překvapovala soupeře. Tak si budeme držet palce na další zápas ! V pondělí na Meteoru.