zápas Z3B - TJ Tatran Střešovice C x SK Meteor Praha B

19. 6. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : areál TJ tatran Střešovice (za halou), Praha 6- Střešovice, 16000

TJ Tatran Střešovice C  25  25  20  22  12  2  104

sestava hosté : Beková, Veselá I., Veselá B., Rakovičová, Zelenková, Lužinová, Valkošáková

sestava domácí : Florianová, Hacaperková, Krocová, Šilpochová, Poláková, Vaculíková

komentář domácích :

komentář hostů :

Ke včerejšímu zápasu jsme nastoupily zase ve větším počtu, než je u nás zvykem. Doplnila nás Barča, která u nás hostuje, ale tuto sezonu si s námi moc nezahrála. Je to tím, že se vrátily holky, které byly vloni mimo hru (zranění, mateřství..), a tak letos nemáme nouzi o hráčky :-) Ale Barunka byla vloni pro nás velká posila, vyhrávaly jsme s ní co jsme mohly ! Díky !! V jarní sezoně jsme nezačaly špatně, vyhrály jsme první tři zápasy, pak ale přišla trošku krize, zkoušely jsme kombinovat jak se dalo..........no moc se nedalo :-) ale přesto teď k závěru jsme uspěly nad Vršovicemi, Smíchovem, včera nad Střešovickejma no a v pondělí doufám, že se to holkám povede nad Kbelama. Mám dovču, tak jen tiše budu držet palce a spoléhat na vás, milé spoluhráčky ! Proto tento komentář je tak trošku mým bilancováním nad sezonou 2007-08. Musím ale říct, že sezona byla pro nás úspěšná, v tabulce jsme mezi prvními 4 týmy, snad to tak i zůstane po pondělku. Ještě ke včerejšku : první set jsme prohrávaly dost vysoko, přesto jsme ho stáhly na konečné 25:23 pro soupeře, ve druhém setu to byla "hrůza" (asi proto, že jsem se do hry zapojila i já :-) ale pak další sety, ty už patřily nám !! Dokázaly jsme obrátit výsledek z 0:2 na konečný 2:3 pro nás ! A taková výhra fakt potěší. Lituji soupeře (mám tam zase své oblíbenkyně - zdravím tě Petro!), ale v boji neznám bratra..........nebo tak nějak :-)) Mějte se !!