zápas Z3B - VŠSK MFF UK Praha B x SK Meteor Praha B

9. 6. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : areál VŠSK MFF UK Praha Albertov, Na Albertově, Praha 2-Vinohrady, 12000

komentář hostů :

Škoda té prohry, ale nemrzí to tolik jako prohrát 3:0 ! Takhle jsme aspoň bojovaly na 5 setů a dobře si zahrály. Já nevím, co my to vždycky máme, první set lehce vyhrajeme, a pak druhý úplně vypustíme, takže se na třetí zase musíme vzchopit a takhle to jde až do tiebraku. Během hry jsme měly velké výpadky, nešel nám příjem, a to docela dlouho, pak se nemohlo nahrát (s tou náhrou musím opatrně, vím proč :-))))))) no a i smečaři občas
zaváhali...... Ale sem tam jsme měly opravdu pěkné výměny, takže to vypadalo skoro až profesionálně :-) Soupeřky pak ale v posledním setu vyhecovalo domácí publikum, které bylo početné (kluci skončili zápas dřív, tak šli své kolegyně povzbudit), což je vždycky ohromná výhoda. Tak snad i nás ve středu na domácím hřišti někdo k té výhře popožene !! Budeme se teda snažit. Ahoj všem