zápas Z3B 2008/09 - TJ Sokol Vršovice B x SK Meteor Praha B

10. 9. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : Hřiště TJ Sokol Praha Vršovice (u sokolovny), Sportovní 1, Praha 10- Vršovice, 10000

sestava hosté : Veselá I., Rakovičová, Lužinová, Šáchová, Pýchová, Valkošáková

sestava domácí : Knapová, Kovaříková, Kalčíková, Štastná, Klátová, Kalčíková, Paličková, Vráblíková, Bartošková, Uhrová, Škeříková, Falisová

komentář hostů :

Nejradši bych to nekomentovala, zase prohra 3:0. I když hra byla supr, moc dobře to bylo rozehraný, dokonce jsme občas i vedly, jenže pak poslední 3 míče né a né položit a soupeř z toho těžil. Při dalším setu jsme opět přidaly, ale Vršovický taky, hejbaly se v poli a zvedaly vše co mělo být na zemi, dokonce i Míša se překonávala, těch zálivek co mi vzala :-)). Je to škoda, že jsme nedokázaly alespoň set, nebo i dva, co dva, prostě zase jako na jaře vyhrát tři sety ! No počkejte v odvetě !