zápas Z3B 2008/09- SK Meteor Praha B x TJ Sokol Vysočany

15. 9. 2008

Informace o mistrovském volejbalovém zápase.

soutěž :  3.třída žen

skupina : Z3B

místo konání : volejbalové kurty SK Meteor Praha, U Meteoru 29/37, Praha 8 - Libeň

TJ Sokol Vysočany  22  25  22  25  15  3  109

sestava domácí : Beková, Rakovičová, Lužinová, Šáchová, Valkošáková, Zelenková, Veselá

sestava hosté :

komentář domácích :

No, prohrát 3:2 je lepší než 3:0, i když........První set jsme měly dobře rozehranej, v tý zimě jaká byla včera to docela i šlo ! Ve druhým setu jsme nějak zaspaly - nedání za sebou 4x podání, pak nevzetí příjmů, míče padaly mezi 2 zadní hráčky, které na sebe jen koukaly, ale nešpitly si, která má hrát, neukončení míčů u blokařky (úspěšnost tak 2 z pěti), což je škoda u této mladé hráčky.... je toho více. Sice jsme 3. set pak i vyhrály, ale v tie-braku nás soupeřky dostaly. No budeme muset přes zimu natrénovat (hlavně podání, viď Blážo) a na jaře vše dohnat. Ve středu proti Pharmingu budeme posíleny o Barču, která je u nás na hostovačce, ale moc šancí jsme jí zatím nedaly, což je škoda, možná by výsledky byly trošku přijatelnější. Zatím nás chodí na zápasy dost, tak proto jsme ji nevyužily. No uvidíme zítra !